W roku szkolnym 2017/2018 interesów uczniowskich strzec będą:

Przewodnicząca:

Ewa Grochola

I Zastępca:

Paulina Wachowiak

II Zastępca:

Zuzanna Gąsiorek

PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3
IM. ŁĄCZNICZEK ARMII KRAJOWEJ

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w międzyklasowej rywalizacji o Puchar Dyrektora.
W tym roku szkolnym Kapituła Pucharu, Wolontariat i Samorząd Szkolny organizuje akcje tematyczne. Wzbudzanie zdrowej rywalizacji pomiędzy uczniami kształtuje ich charaktery i uczy współpracy. Niektóre z zadań wspomagają społeczność lokalną, ucząc jednocześnie naszych uczniów empatii i otwarcia się na potrzeby innych. Po zakończeniu każdego zadania przyznawana jest punktacja dla poszczególnych oddziałów. Puchar prowadzony jest pod patronatem Pani Dyrektor Lidii Krupy, która podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego wręcza trzem najbardziej aktywnym klasom puchar i symboliczną nagrodę finansową, którą uczniowie wraz z wychowawcą mogą przeznaczyć na małe przyjemności.

W tym roku szkolnym w ramach rywalizacji o Puchar Dyrektora zorganizowaliśmy już:
• pomoce do małej świetlicy
• Dzień Szalonych Fryzur
• wolontariat Paka dla Celestynowa
• Dzień Szalonych Butów i Skarpetek
• Jesteśmy biało-czerwoni
• dzień Pluszowego Misia
• Paka dla Celestynowa
• "Nie bądź sknera, kup pampera"

Zdjęcia z naszych akcji można obejrzeć:
1. GALERIA

2.Fb