Osiągnięcia naszych uczniów


"Człowiek powinien sięgać dalej niż na wyciągnięcie ręki, bo po cóż byłoby niebo..."



Konkursy przedmiotowe /// Inne szczególne osiągnięcia /// Osiągnięcia artystyczne /// Osiągnięcia przyrodnicze /// Osiągnięcia humanistyczne /// Osiągnięcia matematyczne, fizyczne/// Osiągnięcia sportowe///
  • ROK SZKOLNY 2016/2017





    ROK SZKOLNY 2017/2018





    KONKURSY PRZEDMIOTOWE









    II stopień konkursów przedmiotowych (rejonowy)
    III stopień konkursów przedmiotowych
    ( wojewódzki)
    biologiczny


    Julia Węglowska kl. 3c



    Julia Węglowska
    FINALISTKA

    fizyczny

    Bartosz Kaczorowski kl.3d
    Krzysztof Muniak kl. 3c

    Bartosz Kaczorowski
    LAUREAT
    Krzysztof Muniak
    LAUREAT
    matematyczny

    Krzysztof Muniak – kl. 3c



    Krzysztof Muniak


    polonistyczny
    Dominika Błażejewicz
    kl. 3i
    Patrycja Ignaczak kl. 3b
    Zuzanna Malinowska kl. 3i



    Dominika Błażejewicz
    LAUREATKA
    Patrycja Ignaczak
    LAUREATKA
    Zuzanna Malinowska
    LAUREATKA




    język angielski
    Jan Białecki kl. 3c
    Natalia Brudkowska kl. 3c

    Natalia Brudkowska
    LAUREATKA


    język francuski

    Natalia Brudkowska kl. 3c


    Natalia Brudkowska
    FINALISTKA

    Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie
    Bartosz Kaczorowski kl. 3d
    Maria Ognicha kl. 3e


    Bartosz Kaczorowski
    FINALISTA

    Maria Ognicha
    FINALISTKA


    Ogólnopolski konkurs historyczny Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

    Mikołaj Zawadzki kl. 3c

    Mikołaj Zawadzki
    LAUREAT
    Logia^18


    Kazimierz Ciaś kl. 3d
    Marcin Żołek kl. 3b


    Kazimierz Ciaś
    FINALISTA


    Marcin Żołek
    LAUREAT
    Powiatowy Konkurs Mazowieckim Borem Lasem

    Adrianna Pilarska
    Angelika Ostrowska
    Julian Śliwiński

    Julia Wróblewska



    Adrianna Pilarska
    miejsce I

    Angelika Ostrowska
    wyróżnienie

    Julian Śliwiński
    wyróżnienie

    Julia Wróblewska
    wyróżnienie





    OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE














    Na uroczystej gali w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku nasi uczniowie otrzymali nagrody w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Otwoccy strażacy - okiem młodego pokolenia".
    I miejsce - Julia Melaniuk kl. 3b i Oliwia Piórkowska kl. 7c
    III miejsce - Angelika Żelazowska i Igor Stępak kl. 7c
    wyróżnienie - Julia Kądziela kl. 7g








    Wyniki konkursu plastycznego pt."Kartka świąteczna"
    zorganizowanego dla uczniów kl.I
    Nagrody otrzymali:
    I miejsce- Aurelia Kulmatycka z kl.Ia i Zofia Biernat z kl.Ic,
    II miejsce- Małgorzata Różaniewicz z kl.Ib i Wiktoria Tylicka z kl.Ia,
    III miejsce - Pola Sawka z kl.Ic i Tadeusz Leszczuk z kl. Ib,
    Wyróżnienia: Maria Wesołowska z kl.Ib, Wojciech Wasążnik z kl.Ia i Olaf Nielepko kl.Ic.

    Dokonując wyboru, komisja wzięła pod uwagę oryginalność, samodzielność i estetykę prac. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.





    Protokół z rozstrzygnięcia XVI Powiatowego Konkursu Plastycznego inspirowanego twórczością Mirona Białoszewskiego
    Nagrody otrzymali:
    Grang Prix - Dominika Łęczycka 3h
    I miejsce- Adriana Pilarska 3h
    III miejsce - Angelika Żelazowska 7a
    1. Wyróżnienie – Zuzanna Igielska 7f

    Dokonując wyboru, komisja wzięła pod uwagę wrażliwość na emocje i myśli zawarte w wierszu Mirona Białoszewskiego pt.„Karuzela z madonnami”, będącego tematem tegorocznego konkursu. Oceniano ciekawą kompozycję, plastyczną interpretację, zwrócono uwagę na wyobraźnię, fantazję, oraz oryginalność prac.









    OSIĄGNIĘCIA PRZYRODNICZE






    Wielki sukces naszych uczniów, którzy uzyskali tytuł laureata w Warszawskim Konkursie Chemicznym "Atom i Cząsteczka":
    Julian Śliwiński kl. III b
    Zuzanna Grzonkowska kl. IIIe


    GRATULUJEMY!




    SUKCES NASZEJ UCZENNICY W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM

    29 listopada w Centrum Nauki Kopernik odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników
    i wręczenia nagród w ramach XV edycji wojewódzkiego konkursu ekologicznego „Wisła inspiruje”.
    Zuzanna Malinowska, uczennica klasy 3i zajęła I miejsce w kategorii wiersz.

    W konkursie ogłoszonym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego rywalizowało 600 uczniów ze 107 szkół województwa mazowieckiego.
    Komisja szkolna mogła wytypować do etapu regionalnego tylko jedną pracę.
    Etap wojewódzki został przeprowadzony przez komisję III etapu z siedzibą w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie Departament Polityki Ekologicznej, Geologii i Łowiectwa.
    Rok 2017 został ogłoszony „Rokiem Rzeki Wisły” dlatego celem konkursu była
    m. in. popularyzacja walorów rzeki Wisły, jej wartości przyrodniczych, estetycznych, turystycznych i krajobrazowych oraz ocena zagrożeń jej bioróżnorodności.
    Nagrody w konkursie finansowane były ze środków WFOŚiGW w Warszawie.









    OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE















      ROK SZKOLNY 2016/2017




      KONKURSY PRZEDMIOTOWE









    II stopień konkursów przedmiotowych (rejonowy)
    III stopień konkursów przedmiotowych
    ( wojewódzki)
    biologiczny

    Zaborowska Julia 3c
    Janik Aleksandra 3c
    Dybcio Katarzyna 3c



    .........
    chemiczny

    Fisz Julia 2c
    Ciaś Kazimierz 2d
    Dębska Julia 3a
    Banasiak Jan 3c
    Janik Aleksandra 3c
    Lemieszka Aleksandra 3c
    Maliborski Piotr 3c
    Wilk Natalia 3c
    Smolińska Zuzanna 3d
    Szostak Mateusz 3d
    Nowak Bartłomiej 3h
    Stępień-Dąbrowska Laura 3h
    Szkóp Julia 3h

    .........
    fizyczny

    Sitnik Fryderyk 3c

    .....
    geograficzny

    Siwek Maja 3c


    Siwek Maja
    FINALISTKA

    matematyczny

    Wilk Natalia 3c
    Głębocki Dominik 3c


    Głębocki Dominik
    LAUREAT

    historyczny


    Tabisz Zuzanna 3c


    Tabisz Zuzanna
    LAUREATKA
    polonistyczny

    Ignaczak Patrycja 2b
    Hamulczuk Ewelina 2c
    Adamska Aleksandra 3d
    Wróblewska Weronika 3e



    Hamulczuk Ewelina
    LAUREATKA

    Adamska Aleksandra
    FINALISTKA

    Wróblewska Weronika
    FINALISTKA

    język angielski

    Białecki Jan 2c
    Brudkowska Natalia 2c
    Osińska Aleksandra 2c
    Ciaś Kazimierz 2d
    Zaborowska Julia 3c

    Natalia Brudkowska
    FINALISTKA

    Julia Zaborowska
    język francuski

    Czyżowska Zuzanna 1a
    Brudkowska Natalia 2c
    Wróblewska Weronika 3e


    ....

    język niemiecki

    Balikowska Nina 3g

    ......
    język rosyjski

    Presenti Margarita 1f
    Vyshnevka Diana 3e

    .....
    Konkurs Wiedzy Obywatelskiej
    Bylinka Natalia 3e
    Maliborski Piotr 3c
    Walkiewicz Dominika 3c
    Wróblewska Weronika 3e




    Hieronymus Konk.Wiedzy Biblijnej

    .......

    ....
    Konkurs
    Jan Paweł II

    Babik Maria 2b

    ....

    Logia^17

    Kazimierz Ciaś 2d



    Kazimierz Ciaś
    FINALISTA

    Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

    .......










    BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!